Odzyskiwanie danych strony dogodnego serwisu na ratunek.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Android Data Recovery – Jak odzyskać skasowane lub utracone pliki z urządzeń z systemem Android

Odzyskiwanie danych z systemu Android może być wyzwaniem, ale istnieje wiele dostępnych opcji. Wielu użytkowników napotyka problemy, których nie mogą rozwiązać na własną rękę, a profesjonalna usługa odzyskiwania danych może być nieoceniona. Firmy takie jak SalvageData mają imponujący wskaźnik sukcesu 96% przy odzyskiwaniu danych z uszkodzonych urządzeń pamięci masowej i pomogą Ci odzyskać wszelkie pliki, które przypadkowo usunąłeś lub straciłeś.

Odzyskaj pliki z Androida

Jeśli musisz odzyskać pliki z telefonu z systemem Android, możesz użyć oprogramowania do odzyskiwania danych. Narzędzia te są specjalnie zaprojektowane do odzyskiwania plików z urządzeń z systemem Android. Mogą odzyskać utracone zdjęcia, dokumenty i bazy danych. Aby z nich skorzystać, podłącz telefon do komputera i włącz tryb „Mass Storage”. Po włączeniu tego trybu oprogramowanie przeskanuje urządzenie w poszukiwaniu utraconych danych. Gdy już znajdzie te pliki, możesz je wybrać i kliknąć przycisk „Odzyskaj”, aby je odzyskać.

Urządzenia z systemem Android zazwyczaj posiadają lokalną kopię zapasową, którą można przywrócić w przypadku utraty pliku. Aby to zrobić, przejdź do Ustawienia > Ogólne > Kopia zapasowa i przywracanie. Stamtąd wybierz kopię zapasową, którą chcesz przywrócić i wybierz typy plików do przywrócenia. Następnie dotknij Dalej, a Twoje pliki zostaną przywrócone do lokalizacji ostatniej kopii zapasowej.

Następnie wybierz folder, w którym chcesz zapisać odzyskane pliki. Po wybraniu folderu program do odzyskiwania danych przeanalizuje Twoje urządzenie i wyszuka usunięte lub niedostępne dane. Następnie wyświetli listę odzyskanych plików w lewej kolumnie. Odzyskane pliki zostaną zapisane na komputerze w ciągu kilku sekund.

W zależności od typu danych, które chcesz odzyskać, Android oprogramowanie do odzyskiwania plików będzie oferować różne opcje. Na przykład, można odzyskać muzykę, filmy i zdjęcia. Program pomoże Ci również odzyskać dzienniki połączeń i inne dane. Jeśli jesteś członkiem grupy, możesz odzyskać wszystkie wiadomości grupy.

Inną opcją jest użycie czytnika kart SD, aby odzyskać pliki z karty SD Androida. Większość urządzeń z systemem Android ma gniazdo kart SD, zwykle microSD. Chociaż to gniazdo jest wygodne do przechowywania mediów i dokumentów, nie można go używać do danych systemowych, które są zawsze przechowywane w pamięci wewnętrznej. Aby skorzystać z tej opcji, musisz najpierw rootować urządzenie. Następnie musisz włączyć debugowanie USB na swoim urządzeniu.

Odzyskaj usunięte pliki z Androida

Jeśli masz urządzenie z systemem Android i chcesz odzyskać usunięte pliki, możesz spróbować pobrać oprogramowanie do odzyskiwania danych Androida. Po pobraniu programu musisz podłączyć urządzenie do komputera PC lub Mac i włączyć tryb debugowania USB. Musisz wybrać pliki, które chcesz odzyskać z urządzenia. Możesz wybrać wszystkie pliki lub wybrać tylko określone. Po wybraniu plików można je zapisać na komputerze.

Po pierwsze, upewnij się, że twoje urządzenie jest zakorzenione. Dzięki temu będziesz mógł uzyskać dostęp do karty SD. Stąd możesz wybrać, które typy plików mają zostać odzyskane, a następnie dotknąć „Odzyskaj”. Możesz także wybrać odzyskanie danych multimedialnych przechowywanych na karcie SD. Ponadto można również odzyskać usunięte pliki z pamięci wewnętrznej telefonu.

Następnie należy wybrać typ pliku, który chcemy odzyskać. Możliwe jest przywrócenie usuniętych plików z Androida za pomocą aplikacji, która działa na Macu. Będzie ona wyglądała jak zewnętrzny dysk twardy, a jej skanowanie zajmie chwilę. Po zakończeniu skanowania będziesz mógł wyświetlić odzyskane pliki. Jeśli chcesz odzyskać więcej plików, możesz wybrać opcję Deep Scan w oknie wyników.

Korzystanie z programu do odzyskiwania usuniętych plików z systemu Android może być skuteczną metodą ratowania ważnych danych. Nawet jeśli twoje urządzenie z systemem Android mogło zostać sformatowane, nadal zachowuje swoje dane w pamięci wewnętrznej. Na szczęście te pliki można odzyskać za pomocą profesjonalnego narzędzia.

Odzyskaj pliki z Androida bez rootowania

Jeśli przypadkowo usunąłeś plik lub straciłeś kartę SD urządzenia z systemem Android, możesz ją odzyskać za pomocą odpowiedniego oprogramowania. Oprogramowanie wykryje Twoją kartę SD i wykona pełne skanowanie. Następnie pokaże Ci podgląd odzyskanych plików. Następnie możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać i wybrać miejsce ich zapisania.

Istnieje kilka sposobów na przywrócenie usuniętych plików na niezrootowanym telefonie z systemem Android. Jedna metoda polega na ręcznym tworzeniu kopii zapasowej danych, których szukasz. Następnie możesz uzyskać dostęp do plików, które chcesz przywrócić za pomocą aplikacji Dysk Google. Następnie wybierz pliki, które chcesz odzyskać i dotknij trzech pionowych kropek. Następnie pliki zostaną przywrócone na telefon z Androidem bez rootowania.

Możesz również odzyskać usunięte zdjęcia i wiadomości tekstowe z pamięci wewnętrznej urządzenia z systemem Android. Możesz odzyskać wiadomości tekstowe, kontakty i historię połączeń za pomocą tej metody. Oprogramowanie do odzyskiwania danych działa zarówno na pamięci wewnętrznej Androida, jak i na zewnętrznej pamięci masowej. Oprócz tego może przywrócić dane z karty pamięci telefonu.

Innym sposobem na odzyskanie plików z Androida bez rootowania jest użycie darmowego narzędzia do odzyskiwania danych o nazwie DroidKit. To oprogramowanie jest kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android. Działa również z kartami SD i zewnętrznymi urządzeniami pamięci masowej. Oprogramowanie można zainstalować na komputerze i uruchomić z menu „Odzyskiwanie danych”. Podłącz urządzenie z systemem Android do komputera za pomocą USB. Oprogramowanie automatycznie wykryje urządzenie i zeskanuje znajdujące się na nim dane. Po zeskanowaniu wyświetli dane w dowolnym formacie, który możesz wybrać.

Jeśli martwisz się o utratę ważnych plików na Androidzie, możesz również wykonać kopię zapasową danych na Google Drive. Google Drive oferuje darmowe 15 GB pamięci masowej na tworzenie kopii zapasowych plików z systemu Android. Google Drive to wygodny sposób na tworzenie kopii zapasowych plików i dostęp do nich z dowolnego komputera.

Odzyskaj pliki z Androida bez debugowania USB

Pierwszym krokiem w każdym procesie odzyskiwania danych z systemu Android jest utworzenie kopii zapasowej. Niezależnie od tego, czy używasz kopii zapasowej Google, czy osobnego narzędzia do odzyskiwania danych, ważne jest, aby wykonać kopię wszystkich ważnych plików. Następnie, w razie potrzeby, możesz przywrócić je do telefonu.

Na przykład możesz użyć kopii zapasowej Google, aby przywrócić swoje dane z uszkodzonego lub utraconego telefonu. Jednak będzie to działać tylko wtedy, gdy ustawiłeś regularne tworzenie kopii zapasowych przed utratą jakichkolwiek danych. Inną opcją jest użycie iSeeker, narzędzia do odzyskiwania danych z systemu Android, które pozwala odzyskać utracone dane.

Urządzenia z systemem Android są zwykle wyposażone w port USB do przesyłania danych do i z nich. Jeśli masz problemy z połączeniem się z telefonem przez USB, dobrym pomysłem może być włączenie debugowania USB, aby mieć dostęp do plików dziennika telefonu na większym ekranie. Jeśli Twój telefon nie ma włączonej funkcji debugowania USB, musisz ją włączyć w ustawieniach.

Jeśli nie masz włączonego debugowania USB na swoim urządzeniu, możesz użyć aplikacji takiej jak Google Drive, aby uzyskać dostęp do danych telefonu. Jednak będziesz musiał mieć kopię zapasową karty SD, zanim będziesz mógł wyodrębnić pliki z urządzenia z systemem Android. W przeciwnym razie będziesz w stanie zobaczyć tylko zawartość karty SD.

Android Data Recovery to kolejne doskonałe narzędzie, które może odzyskać dane z telefonu z systemem Android bez potrzeby debugowania USB. Obsługuje wiele różnych typów danych, a nawet działa z uszkodzonymi lub zamrożonymi telefonami. Ponadto jest kompatybilny z większością urządzeń Samsung. Nie ujawnia danych osobowych, więc możesz mieć pewność, że jest to bezpieczny i pewny sposób na odzyskanie danych.

Odzyskaj pliki z Androida za pomocą Recoverit

Odzyskiwanie usuniętych plików z telefonu z systemem Android jest proste, jeśli masz odpowiednie narzędzie. Recoverit to świetne narzędzie, które może przywrócić pliki z różnych typów urządzeń pamięci masowej. Obsługuje odzyskiwanie z kart SD, kart pamięci, dysków flash USB i innych urządzeń. Dzięki temu narzędziu możesz odzyskać wszystkie rodzaje plików, w tym kontakty, zdjęcia, filmy i dokumenty. Aby skorzystać z Recoverit, należy podłączyć urządzenie do komputera za pomocą kabla USB. Następnie należy wybrać opcję „Debugowanie USB”, aby umożliwić programowi odczytanie pliku z urządzenia.

Inną opcją odzyskiwania usuniętych plików z Androida jest FonePaw. To narzędzie jest darmowe do wypróbowania i można również pobrać jego pełną wersję, która oferuje więcej funkcji. Musisz jednak wiedzieć, że to narzędzie może odzyskać usunięte pliki tylko z zakorzenionych telefonów. Jeśli chcesz użyć FonePaw do odzyskania usuniętych plików, najpierw zakorzenić swoje urządzenie, a następnie włączyć transfer plików z urządzenia. Gdy już to zrobisz, uruchom FonePaw, a zobaczysz interfejs podobny do tego z Android Data Recovery.

Recoverit działa na urządzeniach z systemem Android i jest kompatybilny z ponad 5000 urządzeń. Może odzyskać dokumenty, pliki muzyczne, filmy i bazy danych. Program ten obsługuje wiele formatów plików i jest bezpieczny w użyciu. Jest również darmowy i łatwy w użyciu. Jest to potężne narzędzie, które może przywrócić pliki z urządzenia z systemem Android, w tym telefony, tablety i pudełka telewizyjne.

Aby skorzystać z Recoverit, musisz podłączyć swoje urządzenie z Androidem do komputera za pomocą kabla USB. Po podłączeniu, program przeskanuje Twoje urządzenie i wybierze pliki, które chcesz odzyskać. Następnie możesz określić lokalny folder przywracania dla odzyskanych plików. Recoverit pozwala odzyskać usunięte dane z pamięci wewnętrznej urządzeń z systemem Android, a także z karty pamięci. Program posiada pomocne filtry, które pomagają zawęzić wyniki.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Scroll to Top