Odzyskiwanie danych jako wybór przedsiębiorstwa po awarii.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak korzystać z Android Data Recovery

Jeśli przypadkowo usunąłeś ważne dane ze swojego telefonu z systemem Android, powinieneś spróbować użyć oprogramowania do odzyskiwania danych Android, aby je przywrócić. To oprogramowanie może odzyskać dokumenty, zdjęcia, pliki muzyczne, filmy, bazy danych, a nawet wiadomości e-mail. Przed użyciem go, należy podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera. Być może trzeba będzie włączyć tryb „Mass Storage” lub rootować urządzenie. Możesz również użyć tego oprogramowania do odzyskania danych z tabletów Android i pudełek telewizyjnych.

PhoneRescue

PhoneRescue to oprogramowanie do odzyskiwania danych android, które pozwala przywrócić usunięte zdjęcia i filmy. Może również rootować telefon z Androidem w razie potrzeby. Ten program wymaga, aby zainstalować go na komputerze pierwszy i upewnij się, że ma wszystkie uprawnienia niezbędne do pracy. Należy również zezwolić programowi na dostęp do urządzenia z systemem Android przed rozpoczęciem odzyskiwania danych.

Interfejs PhoneRescue jest łatwy w użyciu. Pozwoli Ci wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Pozwoli ci również wykonać kopię zapasową telefonu i przywrócić kopie zapasowe z WhatsApp. Po zakończeniu procesu tworzenia kopii zapasowych, oprogramowanie poprosi Cię o ich wybranie. Gdy to zrobisz, możesz rozpocząć odzyskiwanie danych.

PhoneRescue obsługuje większość wersji systemu operacyjnego Android. Może również odzyskać dane z kart SD. Jest również kompatybilny z większością popularnych marek androidów. Jest kompatybilny z większością telefonów i obsługuje większość głównych marek, w tym Samsung, LG, HTC i Google. Jest również kompatybilny z wieloma językami.

Interfejs PhoneRescue jest łatwy w użyciu, nawet jeśli nie masz tła w technologii. Jego menu jest niezatłoczone i organizuje usługi w jasny, prosty sposób. Ma żadnych reklam i jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Pochodzi również z samouczka, aby pomóc Ci zacząć.

PhoneRescue android oprogramowanie do odzyskiwania danych działa na różnych typach danych, w tym zdjęć, filmów i aplikacji. Jego kreatory krok po kroku sprawiają, że proces odzyskiwania danych jest prosty. Wykorzystuje najnowsze technologie, aby zapewnić odzyskanie danych. Oprogramowanie ma wysoki wskaźnik sukcesu i może przywrócić dane osobowe bezpośrednio na urządzeniu z systemem Android.

Dr. Fone

Aplikacja jest dostępna do pobrania za darmo w sieci. Aby go użyć, będziesz musiał włączyć debugowanie USB w telefonie z Androidem. Można to zrobić, postępując zgodnie z określonymi wskazówkami dostarczonymi przez Dr. Fone. Po wykonaniu tych czynności można następnie użyć programu do odzyskania utraconych danych.

Inną wspaniałą cechą Dr. Fone dla Androida jest to, że może naprawić uszkodzony lub zablokowany dostęp do telefonu. Możesz przywrócić swoje dane za pomocą kilku prostych kroków. Wystarczy podłączyć telefon do komputera i pozwolić programowi przeskanować go w poszukiwaniu utraconych lub usuniętych danych. Program może następnie przywrócić swoje dane w ciągu kilku minut.

Gdy oprogramowanie przeskanuje Twój telefon, możesz wyświetlić jego podgląd, aby upewnić się, że pliki są możliwe do odzyskania. Następnie wybierz pliki, które chcesz odzyskać. Możesz również zobaczyć podgląd odzyskanych danych. Jeśli potrzebujesz odzyskać hasła z telefonu, możesz również użyć programu. Należy jednak upewnić się, że urządzenie posiada system operacyjny w wersji 4.2.2 lub wyższej.

Oprogramowanie obsługuje różne telefony z systemem Android. Korzystanie z niego może pomóc odzyskać różne typy plików, w tym kontakty, zdjęcia, filmy i bazy danych. Oferuje również funkcję podglądu, która pozwala filtrować pliki przed rozpoczęciem skanowania. Możesz także wybrać jeden z dwóch trybów skanowania. Ale jeśli chcesz wykonać pełne odzyskiwanie, będziesz musiał rootować swój telefon. Aby to zrobić, będziesz musiał postępować zgodnie z instrukcjami dostarczonymi przez oprogramowanie.

Inną cechą Dr. Fone jest jego zdolność do naprawy błędów systemowych. Chociaż smartfony z systemem Android stają się coraz bardziej niezawodne, nadal możliwe jest zepsucie telefonu i utrata wszystkich danych. To jest, gdy program do odzyskiwania danych Android przychodzi z pomocą. Może on nie tylko przywrócić usunięte pliki, ale także przywrócić dane ze starego urządzenia.

AnyMP4

AnyMP4 Android Data Recovery to jedna z najlepszych aplikacji do odzyskiwania usuniętych danych z telefonów z systemem Android. To narzędzie pozwala łatwo przywrócić dane z dowolnego telefonu z systemem Android za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Obsługuje wszystkie główne marki smartfonów z Androidem, w tym Samsung Galaxy Note, Galaxy S i Galaxy Tab. Aby rozpocząć, wystarczy pobrać program i podłączyć urządzenie do komputera. Po zainstalowaniu możesz przywrócić usunięte pliki w ciągu kilku minut.

Oprócz możliwości odzyskania usuniętych plików z telefonów z systemem Android, AnyMP4 Android Data Recovery for Mac pozwala również na podgląd odzyskanych danych przed przywróceniem. Obsługuje wiele urządzeń z systemem Android, w tym HTC, LG i HUAWEI Ascend Mate7. Obsługuje różne formaty plików i odzyskuje usunięte treści tekstowe.

Dzięki AnyMP4 iPhone Transfer Pro for Mac możesz tworzyć kopie zapasowe plików multimedialnych z iPhone’a, iPada i iPoda na komputer. Co więcej, program ten obsługuje importowanie plików Mac/iTunes i konwertowanie niekompatybilnych plików na iOS. Jako bonus, umożliwia również przesyłanie plików z systemu Android do urządzeń z systemem iOS.

To narzędzie obsługuje wiele formatów plików importowych, w tym AAC i WMA. Może również nagrywać rozmowy VoIP i konferencje online, a także zapisywać je jako MP3 lub AAC. Oferuje również funkcje do organizowania i udostępniania nagrań na portalach społecznościowych. Możesz nawet konwertować filmy 2D i 3D na pliki MP4.

Jihosoft

Program Jihosoft Android Data Recovery dostępny jest do pobrania ze strony dewelopera. Oprogramowanie może odzyskać dane z telefonu lub tabletu z systemem Android w różnych typach plików. Użytkownicy mogą wyświetlić podgląd i zapisać odzyskane dane na komputerze lub innym urządzeniu pamięci masowej. Obsługuje różne formaty plików i jest łatwy w użyciu.

To oprogramowanie jest przeznaczone do odzyskiwania utraconych, usuniętych i sformatowanych plików z urządzeń z systemem Android. Obsługuje wiele typów plików, w tym filmy, zdjęcia, pliki audio i dokumenty. Może przywrócić dane zarówno z karty SD, jak i pamięci. Ponadto obsługuje różne urządzenia z systemem Android, w tym urządzenia Samsung.

Oprogramowanie działa na ponad 2000 różnych urządzeń. Obsługuje wersje systemu Android od 2.3 do 5.0. Obsługuje wszystkie główne marki i modele urządzeń z systemem Android. Jest łatwy w obsłudze i oferuje obszerny podręcznik użytkownika. Po zainstalowaniu i aktywowaniu oprogramowania, będziesz mógł skanować i przywracać dane.

Oprogramowanie Jihosoft Android Phone Recovery to dobry wybór dla osób, które chcą odzyskać usunięte pliki z telefonów i tabletów z systemem Android. Program jest dostępny dla komputerów Mac i Windows. Program obsługuje kilka formatów plików na Androida. Po przeskanowaniu urządzenia program wyświetli listę usuniętych plików, które można przywrócić.

Recuva

Recuva to narzędzie do odzyskiwania danych android, które oferuje zarówno darmową, jak i płatną wersję. Darmowa wersja jest łatwa w użyciu i działa dobrze dla odzyskiwania plików, ale prawdopodobnie będziesz musiał zapłacić, aby odzyskać bardziej wrażliwe dane. Recuva działa zarówno na wewnętrznej i zewnętrznej pamięci masowej urządzeń z systemem Android. Możesz go użyć do odzyskania usuniętych plików audio z telefonu i przywrócenia usuniętych plików z karty SD.

Oprogramowanie działa poprzez skanowanie wybranej lokalizacji, a następnie wyświetlanie wyników. Po jego zakończeniu zobaczysz swoje pliki oznaczone w trzech różnych kolorach: zielony dla plików, które są w dobrym stanie, czerwony dla plików, które są częściowo uszkodzone i żółty dla tych, które są poważnie uszkodzone. Możesz również wyświetlić podgląd odzyskanych plików i wybrać te, które chcesz odzyskać.

Po zainstalowaniu oprogramowania możesz uruchomić aplikację na komputerze i podłączyć kartę SD Androida. Oprogramowanie powinno wykryć Twoje urządzenie i uruchomić kreatora, który poprowadzi Cię przez cały proces. Następnym krokiem jest wybranie typów plików, które musisz odzyskać i gdzie chcesz je zapisać. Wybierz „bibliotekę telefonu android”, aby wyszukać pliki.

Możesz także wypróbować darmową wersję oprogramowania do odzyskiwania danych Recuva Android, aby odzyskać utracone pliki z kart pamięci lub innych nośników pamięci. Chociaż darmowa wersja nie jest tak wyrafinowana jak wersja płatna, ma przyjazny dla użytkownika interfejs i może być używana przez osoby bez doświadczenia technicznego. Aby skorzystać z darmowej wersji, musisz najpierw odmontować kartę SD z urządzenia z systemem Android. Gdy już to zrobisz, wybierz tryb „Odzyskiwanie urządzenia zewnętrznego”.

Darmowa wersja Recuva nie zapewnia wersji przenośnej, ale zapewnia ci podstawowe funkcje. Jeśli masz wersję premium, możesz odblokować jeszcze więcej funkcji. Program działa z różnymi urządzeniami pamięci masowej, w tym USB i kartami SD. Recuva jest jedną z najpopularniejszych opcji odzyskiwania utraconych plików.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Scroll to Top